Silver Silk & Beads in Savannah Georgia

Sterling silver jewelry, handmade beaded jewelry, and accessories


Takı ürünlerinin vitrin ve mağazalar da teşhir edilmesi herhangi bir take a position mevcut değilse oldukça zor olacaktır.

Takı standı küpe, kolye, bilezik, yüzük ve diğer tüm takılar için rahatlıkla kullanılabilecek standlardır.

Özellikle Kuyumcularda ve mağazaların takı reyonunda kullanılmaktadır. İhtiyacınıza göre yani teşhir edilecek takı türüne göre özel üretilen takı standları aynı zamanda standın bulunacağı yere göre de istenilen ebatlarda üretilmektedir. Pleksi malzemenin şeffaf olması ürünün ön plana çıkmasını sağlayacak ve estetik bir görünümde olmasını sağlayacaktır.

Bayanların alacağı ürünün sergilenmesinde de görünüşe oldukça önem vermektedir. Eğer Takı Standı nız güzel ve şık değilse takı standının üzerinde duran ürünleriniz ne kadar kaliteli olursa olsun albenisi azalacağı için satış rakamlarınıza bu yansıyacaktır.

Pleksi malzemesinden üretilen takı standları gayet güzel ve şık bir görüntü oluşturur ve bu oluşan görüntü sayesinde ürünlerinizin satışları da önemli ölçüde artacaktır ve satışlarınız kolaylaşacaktır.

Pleksi malzemesinden yapılan takı stantları siparişe göre 3 boyutlu bir tasarım şeklinde yapılabilir ve istediğiniz renklerde imal edilebilir.

Views: 2

Comment

You need to be a member of Silver Silk & Beads in Savannah Georgia to add comments!

Join Silver Silk & Beads in Savannah Georgia

© 2018   Created by Gwendolyn J. Jones.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service